Zespół

Paweł Kowalski

Instruktor wspinaczki sportowej AWF, obecnie też stażysta po kursie PZA.

Wspinam się od 18 lat i nieprzerwanie jest to moją życiowa pasja.

Fascynuje mnie wspinaczka górska i skałkowa, regularnie trenuje na sztucznej ściance, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę, że bez systematycznej pracy nad sobą nie będę mógł się rozwijać i doskonalić swoich umiejętności.

Miałem  przyjemność wspinaczki w kilkudziesięciu światowych rejonach: Alpy, Dolomity, Maroko, Gruzja, Austria, Hiszpania, Słowenia, Chorwacja, Słowacja, Niemcy, Węgry, oczywiście też w wielu polskich rejonach i ukochanych Tatrach!

Lubię dzielić się swoimi doświadczeniem i wprowadzać nowe osoby w arkany tego pasjonującego sportu, czy też sposobu na życie.

Aneta Piskulak - Lakwa

Instruktor wspinaczki sportowej. Moja przygoda ze wspinaczką zaczęła się 8 lat temu. Już wtedy wiedziałam, że wspinanie jest tym, co chcę w życiu robić. Daje mi ona możliwość poznawania pięknych miejsc i ciekawych ludzi, a także pozwala na przekraczanie fizycznych i psychicznych możliwości.

Wspinałam się w wielu miejscach w Polsce i w Europie, m.in.: w Hiszpanii, Słowenii, Niemczech, Słowacji, we Włoszech, na Krymie oraz w Tajlandii. Swoją wiedzą i doświadczeniem chcę podzielić się z Wami, zarazić Was tym niesamowitym sportem, aby sprawiał mnóstwo frajdy i dawał tyle samo satysfakcji z przełamywania swoich barier.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona exodusclub.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.