Ścianka wspinaczkowa z liną i strefa up&climb

Nasza ścianka wspinaczkowa z liną ma wysokość 6,5m, czyli w sam raz na adaptacje z ekspozycją i pokonanie swych obaw wysokościowych. Znajduje się tu 8 stanowisk asekuracyjnych, na 2 panelach mamy możliwość wspinaczki z dolną asekuracji, drogi o różnym stopniu trudności.

6 paneli ze strefą UP&CLIMB posiadających nowoczesny systemem autoasekuracji TRUBLUE i bardzo atrakcyjny wygląd z ukierunkowaniem na formy zabawowe dla dzieci: wspinaczka na czas z elektronicznymi stoperami, nutki w pięcioliniach, pacman z owocami, szachy z bardzo dużymi figurami, zacięcie książkowe z literkami.

System TRUEBLUE - to najnowsza generacja urządzeń autoasekuracyjnych, która pozwoli Ci na samodzielną wspinaczkę z liną bez partnera do asekuracji.  Zapewnia on bezpieczeństwo oraz łatwość obsługi. TruBlue zapewnia taką samą prędkość zjazdu zarówno dzieci (od 10kg wagi) jak i dorosłych (do 150kg).

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona exodusclub.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.