Integracje

IMPREZY INTEGRACYJNE NA ŚCIANCE WSPINACZKOWEJ

Ścianka wspinaczkowa to oryginalny pomysł na zorganizowanie dla Twojej firmy imprezy integracyjnej, która pozytywnie wpłynie na całą grupę i pozwoli wspólnie  przeżyć niezapomniane chwile.

Nasz obiekt składa się ze ścianki z liną i ścianki bulderowej, na której system asekuracji tworzą materace. Dzięki dostosowaniu stopnia trudności dróg wspinaczkowych do poziomu grupy każdy znajdzie coś dla siebie.

Istnieje możliwość zaangażowania jednocześnie kilka osób, dzięki czemu ich zmagania pomogą na stworzenie lepszego i bardziej zgranego zespołu.

Zajęcia na ściance wspinaczkowej w sposób łatwy i kreatywny uczą jak efektywnie współdziałać, czy rozwiązywać postawione grupie problemy. Wspinaczka buduje wiarę we własne możliwości oraz niweluje stresy.

Impreza na ściance wspinaczkowej trwa 2 godziny, składa się z: wspinaczki z liną, wspinaczki "w ciemno" z opaską na oczach, wspinaczki na ściance bulderowej,  wspinaczki po linie z węzłami, przeciągania liny, mostu tybetańskiego, tyrolki.

Nad bezpieczeństwem grupy czuwa doświadczona kadra instruktorów i operatorów wspinaczki. Dostosujemy program imprezy do Państwa oczekiwań, pomożemy stworzyć ciekawy scenariusz zajęć. Cała ścianka pozostaje wyłącznie do dyspozycji osób uczestniczących w imprezie.

Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o skorzystanie z kręgielni i kawiarni. Wszelkie szczegóły cenowe ustalane są  indywidualnie telefonicznie lub mailowo.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona exodusclub.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.