Imprezy i eventy

IMPREZY INTEGRACYJNE, KONFERENCJE, EVENTY, TEAM BUILDING W EXODUS CLUB

EXODUS CLUB to idealne miejsce na zorganizowanie firmowych imprez integracyjnych, konferencji i wszelkiego rodzajów imprez okolicznościowych.
Dzięki wielu atrakcjom dostępnym w jednym miejscu wszyscy nasi goście będą mogli aktywnie spędzić czas np. w:
nowej kręgielni posiadającej klasowej jakości osprzęt renomowanego szwedzkiego producenta ,,Włoski Switch'. Wygodne kawiarniane loże, jak również serwowana pełna gama kawy Lavazza oraz najlepszej jakości herbata Richmont zapewnią komfort gry i dobre samopoczucie. Zamówicie tu również markowe piwo, mocniejsze trunki z górnej półki i szybkie przekąski.


Na nowoczesnej ściance wspinaczkowej z automatyczną asekuracją i ścianką bulderową, nasza kadra instruktorów pasjonatów z wieloletnim stażem wspinaczkowym gwarantuje bezpieczeństwo, szkolenie w zakresie asekuracji i cenne wskazówki dotyczące techniki wspinaczkowej. Dodatkowe przyrządy treningowe uatrakcyjniają wspinaczkę i zangażują całą grupę w organizowanych grach zespołowych.

Oferujemy również doskonałą zabawę na parkiecie w efektownym klubie z atrakcyjną salą taneczną, dobrze zaopatrzonym barem, profesjonalną obsługą barmanów i didżeja. Organizujemy imprezy tematyczne, pokazy tańca, pokazy barmańskie i karaoke. Latem uruchamiamy ogródki przy naszej kawiarni, istnieje również możliwość aranżacji imprezy z grilem.

Wszystkie te aktywności skutecznie zintegrują załogę Waszej Firmy, doskonale również wpisują się w założenia „Team building” czyli budowania mocnego i sprawnego zespołu.
Wysiłek fizyczny jest najlepszym antidotum na stres i napięcie po całym tygodniu pracy. Natomiast dla zmęczonych mięśni oferujemy Państwu najwyżej jakości zabiegi relaksacyjne w naszym ekskluzywnym SPA, zadbamy tam również o zdrowie i piękny wygląd całego ciała.

Posiadamy również multimedialną salę konferencyjną z rzutnikiem, laptopem, zaciemnianymi oknami i bezprzewodowym dostępem do internetu. Fachowa obsługa z działu technicznego pomoże w przystosowaniu sprzętu do Państwa dyspozycji.

Dodatkowo istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego w pobliskiej Czarnej Nidzie z przystaniami kajakowymi przystosowanymi do piknikowania. Zapewniamy również inne atrakcje plenerowe takie jak: ogniska integracyjne, paintball, quady, park linowy, wspinaczka skałkowa, off road i wiele innych.
Harmonogram imprez i ceny dostosowujemy do Państwa oczekiwań, wielkości grupy i osobistych preferencji.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona exodusclub.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.