prezent na walentynki dla mężczyzny

Walentynkowe prezenty dla mężczyzny

Już niedługo 14 luty. Święto wszystkich Zakochanych. Warto więc zawczasu pomyśleć o tym, aby wybrać dobry prezent na walentynki dla mężczyzny.  Im wcześniej ktoś zacznie o tym myśleć, tym lepiej dla niego. Dlaczego? Ponieważ nie będzie musiał długo zastanawiać się nad tym, szukając idealnej rzeczy. Nie warto kupna prezentu kupować na ostatnią chwilę. Wśród ciekawych propozycji, warto pomyśleć o książkach.

“Klawo, jadziem!”

Stanisław Grzesiuk i jego czerniakowski folklor. Tak, w różnych regionach słychać różną mowę. Czas na to, aby poznać rzadko używany czerniakowski folklor, który bardzo może zaskoczyć. Jest to temat, który zaciekawi nie tylko mężczyzn, ale również kobiety. Może więc to być wspólna książka dla kobiet oraz dla mężczyzn. Grzesiuk był nie tylko polskim pisarzem, ale wspaniałym pieśniarzem. Jego książki zawsze robiły furorę. Ostatnia książka ukazała się po jego śmierci. Mowa w niej jest o batalii, jaką pieśniarz stoczył z chorobą, która zbyt wcześniej zabrała go z tego świata. Każde dzieło literackie tego autora jest warte uwagi. “Klawo, jedziem!” to zbiór opowiadań, których nikt do tej pory nie miał przyjemności przeczytać.

“Psy Prewencji”

Norbert Grzegorz Kościesza jest autorem tego skandalicznego dzieła literackiego. Jeżeli ktoś ma zamiar iść do policji, powinien przeczytać tą książkę. Jeżeli ktoś już służy w policji, to całkiem możliwe, że lektura ta zostanie mu zabroniona. Przez kogo? Przez jego szefów, którym ta książka się nie podoba. Dlaczego? Ponieważ Kościesza postanowił pokazać, jak faktycznie wygląda życie w polskich komisariatach. Wszyscy pełni nadziei, chcący czynić dobrze dla innych, spotykają się z nepotyzmem, kolesiostwem. Kościesza coś na ten temat doskonale wie, ponieważ sam był funkcjonariuszem. Chciał być człowiekiem, który będzie mógł zmieniać świat, ale to, co zobaczył bardzo nim wstrząsnęło. Na tyle, że odszedł ze służby i napisał książkę. Takie dzieło literackie, którego wydanie miało być oficjalnie zablokowane.